Kontakt

Imię / Nazwisko

Stanowisko

Kontakt

Dr Joanna Lubecka

Ekspertka ds. programu nauczania blok
  Historia i społeczeństwo

jlubecka@wse.krakow.pl

603 969 736

Elżbieta Obal-Dyrek

Ekspertka ds. programu nauczania blok
  Przyroda

elzbieta.obal.dyrek@gmail.com

662 274 693

Waldemar Kuwaczka

Koordynator ds. e-dydaktyki

waldemar.kuwaczka@kana.gliwice.pl
kana@kana.gliwice.pl

Jan Nowak

Administrator Moodle
  Koordynator ds. nowych technologii

jnowak@wse.krakow.pl
12/683-24-46

Ewa Klejnot-Schreiber

Kontakt ze szkołami z woj. śląskiego
  Koordynatorka Instytucjonalna Kana

ewa@kana.gliwice.pl
0508 219 053

Katarzyna Kozłowska

Kontakt ze szkołami z woj. małopolskiego
  Koordynatorka ds. monitoringu i ewaluacji

kkozlowska@wse.krakow.pl
12/683-24-95

Magdalena Stokłosa-Krysa

Specjalistki ds. upowszechniania

mstoklosa@wse.krakow.pl

12/683-24-80, 12/683-24-97

Małgorzata Tondryk

mtondryk@wse.krakow.pl

12/683-24-75

Dr Agata Anacik

ZESPÓŁ BADAWCZY

aanacik@wse.krakow.pl

Karolina Sajduk

komylak@wse.krakow.pl

Aneta Włosik

awlosik@wse.krakow.pl

Anna Wołek

Koordynatorka ds. rozliczeń finansowych

annawolek@wse.krakow.pl

12/683-24-83

Joanna Prusak-Cieślik

Kierowniczka projektu

jprusak@wse.krakow.pl
 12/683-24-62

Ostatnia modyfikacja: Tuesday, 17 March 2015, 9:34 AM