Obraz Magdalena Stokłosa
Konkurs "DL-a Nauczycieli" - zgłoszenia tylko do końca marca!
Magdalena Stokłosa w dniu Wednesday, 18 March 2015, 10:05 AM napisał(a)
 

Serdecznie zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie dla nauczycieli na stworzenie kursu e-learningowego* dla szkół ponadgimnazjalnych.

Temat kursu jest dowolny, ale musi być powiązany z co najmniej jednym opracowanym w ramach projektu „Kształcenie Pełne Wyobraźni” programem nauczania z: Historii i społeczeństwa lub Przyrody; z zastrzeżeniem, że z bloku Historia i społeczeństwo należy wybrać tematy z wątków: 4, 6, 7 lub 9.

Kurs DL nie może dotyczyć tematów, do których kursy DL zostały już przygotowane w ramach projektu  i znajdują się na platformie projektowej: http://kpw.edu.pl.

Programy nauczania wraz z tematami, do których należy stworzyć kursy DL dostępne są pod linkami:
 - Blok Historia i społeczeństwo: https://kpw.edu.pl/mod/folder/view.php?id=4175
 - Blok Przyroda: https://kpw.edu.pl/mod/folder/view.php?id=4174

Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane do 31 marca 2015 roku.

Na laureatów czekają nagrody pieniężne (2500 zł netto), a dla szkół, które reprezentują – atrakcyjne nagrody rzeczowe (tablice interaktywne z oprogramowaniem, system do testów, projektory multimedialne, tablety).

Aby wziąć udział w projekcie należy wysłać formularz zgłoszeniowy oraz deklarację wdrożenia w szkole minimum 1 programu nauczania, wypracowanego w projekcie w sytuacji zwycięstwa w konkursie.
Wszelkie szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie. Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy znajdują się w załączniku.

W celu uzyskania dostępu do zasobów platformy: http://kpw.edu.pl - zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu: 12 683 24 97 lub 12 683 24 80 lub mailowo: mstoklosa@wse.krakow.pl.

Zapraszamy również do rozwiązania Quizu na FB, który jest etapem nieobowiązkowym, ale daje możliwość zdobycia dodatkowych 5 punktów w konkursie: https://www.facebook.com/wse.krakow/app_308634099277072

 * Jako przygotowanie kursu e-learningowego rozumiemy stworzenie szerszego opracowania danego tematu przez uczestnika konkursu.

Digitalizacja (czyli przetworzenie przygotowanego materiału na wersję multimedialną) zostanie przeprowadzona przez organizatora konkursu.